Od vypracování projektové dokumentace
po návrh interiéru

Návrh interiéru nově koupeného bytu nebo vkusné zařízení soukromé kliniky. Obstarání potřebného papírování a zajištění stavebního dozoru. Anebo kompletní správa projektu od projektové dokumentace až po kolaudaci.

Pro každou část vašeho projektu najdeme optimální řešení. Díky týmu profesionálů v podobě nadšených architektů i stavebních dělníků jsme připraveni odvést tu nejlepší práci pro vaši maximální spokojenost.

Projekční
kancelář

Dokážeme vám vyjmenovat tisíc příjemnějších věcí, než je komunikace s úřady a zajištění příprav na stavbu. Tak co si některou z nich vybrat a to ostatní nechat na nás? 

Architektonické studio

Když už se pustíte do projektu, chce to mít jasnou představu, jak by měl výsledek vypadat. Ani na to nemusíte být sami. Pojďme dát hlavy dohromady a namyslet vhodné řešení.

Interiérový design 

My vám to vybavíme. A co? No cokoliv si přejete. Naši designéři si hravě poradí s každou výzvou. A vašemu interiéru dodají tu správnou atmosféru.

Služby pro investory a developery

Hledáte investiční příležitost nebo jen potřebujete pomoct s vyřízením dokumentace a zajištěním kolaudace? Stačí říct. Budeme vám k ruce při jakémkoliv kroku vašeho developerského projektu.

Další činnosti

Konzultace, poradenství, vyhotovení rozpočtu. Zkrátka vám splníme vše, co vám na očích uvidíme. Už víte, do čeho se společně pustíme?

Pošlete nám
nezávaznou poptávku
a my se vám co nejdříve ozveme.


Chci zadat nezávaznou poptávku
Vaše budoucí recenze

Jak budete hodnotit naši práci vy?

Dotazy a objednávky

Zavolejte nebo napište