Na prvním místě jsou u nás úspěšné projekty a spokojení klienti

Projektanti, architekti, bytoví designéři, stavební inženýři, právníci i talentovaní studenti. V našem týmu najdete profesionály a nadšence pro každý váš projekt. Navrhnout plán domu, zajistit průzkumy před stavbou nebo vytvořit do detailů propracovaný interiér je pro nás hračka. 

Přistupovat ke každému klientovi a každé klientce individuálně, dodržovat stanovené termíny, zaměřovat se na kvalitu namísto kvantity. Zní to sice jako otřepané fráze, právě takové principy se nám však v praxi nejvíce osvědčily. Stejnou filozofií se od začátku řídíme také v naší stavební společnosti FOLZA s.r.o., kde se nám daří úspěšně naplňovat motto "Stavíme na důvěře". Díky tomuto přístupu realizujeme už několik let řadu úspěšných projektů s desítkami spokojených zákazníků.

Takže ať už se rozhodnete pro vypracování projektové dokumentace či architektonického návrhu, potřebujete pomoct se zútulněním interiéru, hledáte spolehlivé partnery v oblasti developmentu, nebo chcete někoho, kdo se vám o projekt postará od A do Z, jsme připraveni jít do toho s vámi.

 

Věřte, že i projekce se dá dělat spolehlivě a v dohodnutých termínech


Jsme schopni vyhovět náročným výzvám.


Máme ve svém týmu odborníky a zakládáme si na slušném a férovém jednání.


Šetříme váš čas i vaše peníze.


Dodržujeme stanovené termíny.

Abychom zefektivnili váš čas a optimalizovali vaše náklady, můžeme pro jakékoliv stavební práce využít naši mateřskou společnost FOLZA.

Pošlete nám
nezávaznou poptávku
a my se vám co nejdříve ozveme.


Chci zadat nezávaznou poptávku
Vaše recenze

Takhle hodnotíte naši práci

Anna, Rosice

Skvělé studio a úžasní lidé. Takový přístup jen tak nenajdete. Jsem maximálně spokojená. Příště se na ně určitě zase obrátím. Rozhodně můžu jejich služby všem doporučit.


Kryštof, Hustopeče

S projektanty z FOLZA projekt vždy rád spolupracuji. Vím, že se na ně mohu spolehnout. Jejich práce je rychlá a efektivní. Zkrátka záruka spokojenosti.


Erika, Brno-Žabovřesky

Co se mi na FOLZE líbí nejvíc, je kompletní realizace projektu od A do Z. Nejen že zařídí vešekré papírování a navrhnou ideální řešení, ale postarají se i o následné stavební práce.


Dotazy a objednávky

Zavolejte nebo napište