Všechny odpovědi na jednom místě


Shrnuli jsme pro vás všechny podstatné body, které vás nejčastěji zajímají. Kdybste přece jen nenašli odpověď na svůj dotaz, neváhejte nám kdykoliv zavolat nebo napsat.

1Jaké služby nabízíte?
Vše od zajištění projektové dokumentace přes návrh interiéru či celého domu až po poradenství v oblasti financování developerských projektů. kompletní seznam a podrobnosti najdete na stránce Služby.
2Co všechno si u vás můžu nechat navrhnout?
Byt, dům, kancelář, obchod, administrativní budovu nebo klidně celý developerský projekt. Zvládneme vše, o co si řeknete. Prohlédněte si seznam projekčních činností nebo nabídku našeho interiérového nebo architektonického studia a klidně se nám ozvěte.
3Pomůžete mi i s realizací projektu?
Samozřejmě. A rádi. Když přijde řada na stavební úpravy nebo zhotovení celé stavby, je vám k dispozici naše stavební společnost FOLZA s.r.o. Můžete tak hodit za hlavu starosti s hledáním vhodných řemeslníků. A ještě ušetříte čas i peníze.
4Můžu si vás objednat i v Praze, když jste z Brna?
V tom nevidíme žádný problém. Jsme vám k dispozici od Aše až po Bukovec.
5Jak probíhá práce na projektu?
Každý projekt je individuální. A zároveň je pro nás každý stejně důležitý. Proto si nejprve vyslechneme vaše představy, abychom mohli navrhnout to nejlepší řešení. Jakmile si vše ujasníme, se vší vervou se pustíme do práce. O každém kroku vás vždy informujeme, abyste z výsledku byli maximálně spokojeni.
Vaše budoucí recenze

Jak budete hodnotit naši práci vy?

Dotazy a objednávky

Zavolejte nebo napište