O nás


Na prvním místě jsou u nás úspěšné projekty a spokojení klienti

Projektanti, architekti, bytoví designéři, stavební inženýři, právníci i talentovaní studenti. V našem týmu najdete profesionály a nadšence pro každý váš projekt.

Přistupovat ke každému klientovi a každé klientce individuálně, dodržovat stanovené termíny, zaměřovat se na kvalitu namísto kvantity. Zní to sice jako otřepané fráze, právě takové principy se nám však v praxi nejvíce osvědčily. Stejnou filozofií se od začátku řídíme také v naší stavební společnosti FOLZA s.r.o., kde se nám daří úspěšně naplňovat motto "Stavíme na důvěře". Díky tomuto přístupu realizujeme už několik let řadu úspěšných projektů s desítkami spokojených zákazníků.

Takže ať už se rozhodnete pro vypracování projektové dokumentace či architektonického návrhu, potřebujete pomoct se zútulněním interiéru, hledáte spolehlivé partnery v oblasti developmentu, nebo chcete někoho, kdo se vám o projekt postará od A do Z, jsme připraveni jít do toho s vámi.

 

Věřte, že i projekce se dá dělat spolehlivě a v dohodnutých termínech

1

Jsme schopni vyhovět náročným výzvám.

2

Máme ve svém týmu odborníky a zakládáme si na slušném a férovém jednání.

3

Šetříme váš čas i vaše peníze.

4

Dodržujeme stanovené termíny.

Abychom zefektivnili váš čas a optimalizovali vaše náklady, můžeme pro jakékoliv stavební práce využít naši mateřskou společnost FOLZA.

Vaše budoucí recenze

Jak budete hodnotit naši práci vy?

Dotazy a objednávky

Zavolejte nebo napište

FOLZA.CZ